the day has come

Dodano 15 czerwca 2016, w ., przez pszygody

Jeszcze jakiś czas temu ogniowo walczyłam z pudłami, żeby ruszyć z biznesem, a tu jak grom z jasnego nieba, a w zasadzie to z katowic, trafiła mnie wiadomość, że zostałam zatrudniona jako opiekun handlowy, czyli bayer i tak oto matka na utrzymaniu małżonka już za dwa tygodnie pakuje walizę i leci do Ghent w Belgii, aby zaznajomić się z nową pracą. Dawno już nie pracowałam, w sensie że na etacie. Bo wychowywanie małego kwilącego bąbelka pracą owszem jest, tylko nikt za nią nie płaci i nie odprowadza za mnie z tej okazji składek, co, mam nadzieję już od dawna, kiedyś się w polszy zmieni. póki co wolontariat. ale z katowic zadzwonili z niezgorszym hajsem, więc się nie wahnęłam ni razu. trochę się boję, ale zdając sobie sprawę z tego, że cała magia w życiu zdarza się poza naszą strefą komfortu – udaje mi się jakoś znieść te presję. jadwinkę wyeksportujemy do żłobka już w przyszły poniedziałek. mamy jeszcze trochę dni na krótkie wizyty kontrolowane, zobaczymy czy jej się spodoba. jak nie to będzie źle. zaczynam też z tej okazji robić prawo jazdy. wstyd, że teraz, no ale teraz, i co mi zrobicie. m. zdaje w tę środę. trzymajcie lepiej porządnie te kciuki, bo ostatnio chyba było licho trzymane ;) poza tym wczoraj byli u nas ulka z darkiem (ziomeczki marcina) i zaprosili nas na śluby do nowego targu, także fajnie.

elo elo, juz jest środello i oto także i dla m. nadszedł ten dzień, kiedy może powiedzieć: zdałem!!!!!!! bo zdał!! i ja się super z tego cieszę. za dwa tygodnie dostanie dokumentum i pojedziemy se na wycieczkę. ale będzie fajnie. trzeba jadze zakupić odpowiedni fotelik. akurat będzie mógł m. jadwinkę powodzić rano do żłoba.

ale idę spać, bo już późno.

no i dzisiaj bez zdjęć, bo nie mam nowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS